| mario_6601 a întrebat:

Buna seara all cine ma ajuta si pe mine sa-mi creez n blogg plz astept un raspuns va rog mult

3 răspunsuri:
| GeorgeRadu a răspuns:

Intra si tu pe www.blogspot.com te inregistrezi pe urma totul e foarte usor crede-ma mi-am facut chiar astazi si eu blog nu-mi vine sa cred cat de usor a fost :)

| cristianpopa a răspuns:

Ori iti trimit invitatie (daca spui adresa de mail), sau intri pe google, scrii creare blog si te apuci de invatat. Adaugi poze, scrii, compui, etc. E ca mersul pe bicicleta. Nu sti bine la inceput, dar apoi incepi sa prinzi smecheria. Multa rabdare si spor!

| N.Priceputu' a răspuns:

Eu, nu.Ar fi pacat.Incearca 'nintendo'.