| Kleoo a întrebat:

vreau sa ma apuc de blogg dar nu prea am experienta. Ati putea sa-mi spuneti cum pot sa-mi creez o pagina, adica un site aml meu? Funda pentru primul raspuns, dar desigur sa fie si eficient!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fa-ti un blog pe o retea de bloguri cunoscuta gen blogspot sau wordpress

| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand sa folosesti www.ucoz.ro - e foarte usor, iar la nevoie poti gasi ajutor pe forum.ucoz.ro

| GabyB94 a răspuns:

Fa-ti pe webnode.ro si o sa ai sfaturi despre ce si cum sa scrii pe pagini. De lucrat se lucreaza usor si inveti repede softul, iar daca esti chiar incepator eu cred ca e ok.

| BellaVampire a răspuns:

Buna!
Uite aici niste sfaturi:
http://fa-ti-un-blog.blogspot.ro/