| omu9383 a întrebat:

Bună seara! Am și eu o problema cu routerul.
Am ținut apăsat pe buttonul de power prea mult și acum nu mai pornește routerul, pornește doar când țin apăsat butonul pe router. Ce ma fac? Eu acum sunt pe date. Routerul meu este de la digi, va rog ajutați-mă

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Suna la Digi si spune-le ca nu primeste curent router-ul, doar daca tii apasat butonul.
Iti vor trimite alt router sau va trebui sa-l duci tu la service-ul lor.
De obicei, service-ul sau inlocuirea router-ului este gratuit la asemenea defect.

| dannyel86 a răspuns:

Il trimiti in service. Daca l-ai defectat fizic, vei plati reparatia lui sau inlocuirea cu un alt router.
Suna la Digi si explica-le problema.

| Zuzu1991 a răspuns:

Stai cu un deget in router si cu cealalta mana pe telefon big grin