| CattanyMihai778 a întrebat:

Buna seara, daca merg la hipermarket pot cumpara cu bonuri de masa de exemplu un mixer?

Răspuns Câştigător
| ADK a răspuns:

Am cumpărat haine din Carrefour cu card de bonuri de masă...

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, doar mincare poti cumpara cu bonurile de masa, daca ai bonuri cadou asa trebuie sa scrie pe bon, cu alea poti cumpăra haine, electrocasnice, pantofi etc.

| ADK a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am cumpărat haine din Carrefour cu card de bonuri de masă...

| Wr3nch a răspuns:

Eu am avut bonurile pe card si am putut lua orice fara probleme.

| Celcestietot a răspuns:

Da.

| Lioana a răspuns:

De la magazinele care vând si produse alimentare poti cumpăra orice cu bonuri de masa.

Răspuns utilizator avertizat
| ADK a răspuns:

Salut.

Normal tot nu este alcool/tutun se pot achiziționa cu bonurile de masă, dacă este achiziționat din magazinul care acceptă plata și cu bonurile de masă trebuie să se poată. Nu ai întrebat la informații?