| vorbecaredor a întrebat:

exista o firma prin care se pot trimite colete cu posibilitatea verificarii pachetului atunci cand ajunge la destinatar? am inteles ca fancurier nu mai are aceasta optiune.va multumesc. o seara buna tuturor.

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Eu am avut de-a face si cu cei de la Fan Courier, si cu cei de la Cargus, si cu cei de la Urgent Courier. Cei de la Fan Courier au cam strambat din nas, dar cei de la Urgent chiar mi-au zis dupa ce am achitat contravaloarea sa il deschid fiindca asta e politica firmei.

2 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Sa r putea sa nu poti dar intreaba la cargus

| mark88 a răspuns:

Nu mai exista prntru camblau angajati prin pachete.Dar poti face proces verbal de constatare tot la ei cu semnaturata si raspunderea ta ca ceea ce vrei sa trimiti exista in pachet apoi til sigileaza ei si cam atat.