| crysty97 a întrebat:

Vreau sa trimit un pachet cu curieratu fancurier cu plata la destinatar, ce ar trebui sa fac, care sunt pasi?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suni la ei, zici ca vrei sa trimiti un pachet. Un curier va veni acasa sa iti ia pachetul si te va intreba unde vrei sa il trimiti, daca vrei ramburs si cine plateste transportul

| persseuss a răspuns (pentru suntserios):

Uite ca nu stiam asta.

3 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Te duci la fan curier si le spui ca ai un colet de trimis ramburs.completezi o cerere si cel care va primi pachetul va plati banii.

| suntserios a răspuns (pentru persseuss):

De ce sa te duci la ei cand printr un simplu telefon vin acasa si iti iau pachetul?