| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune, va rog, care sunt actele necesare DUPA angajare pe postul de asistent medical?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Întreabă-ți colegii de serviciu, cu vechime mai mare in muncă, ori pe cineva de care esti mai apropiată.
Până atunci, vezi dacă îți e de folos acest link:
https://www.oammrbuc.ro/index.php?articol=51

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca te-ai angajat deja inseamna ca ai depus la dosar toate actele necesare. Daca nu le-ai depus o sa ti le ceara angajatorul si la angajator vei afla daca iti mai trebuie ceva si ce anume.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Necesare pentru ce, după?

| blackrose97 a răspuns:

Sunt angajată, am depus actele, dar o data pe an se reinoiesc, adica certificatul de membru(stiu ca trebuie platita o taxa in valoare de 100 lei), dupa care malpraxisul. Mai trebuie alte acte?