| Xena16 a întrebat:

Buna seara la toti,am o problema grea mie, am fost intr.un grup de pe fb iar dupa ceva timp m.am sters,acum vreau sa reintru la insistentele prietenelor mele din grup dar si ca.mi doresc sa fiu din nou cu ele, problema este ca numai gasesc grupul pe facebook, inainte imi aparea iar acum nu.l mai vad! unde este problema? ce se intampla si cum pot din nou sa intru in grup?
va multumesc pentru orice raspuns!

Răspuns Câştigător
| ionutteo a răspuns:

Daca atunci cand ai iesit din grup ai selectat sa nu mai fi invitata in grup nu mai ai nimic de facut decat alt cont de facebookhappy. fundita?big grin