| anonim_4396 a întrebat:

Saaalut! Am o problema big grin. Pe messenger daca vreau sa imi fac un grup, mi-l fac si apoi imi mai apare grupul ala inca odata... Ce sa fac? :-s Am incercat sa il sterg, dar apoi iar imi aparea. Cine imi da un raspuns bun, dau fundita iar la ceilalti dau folositor kiss

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ KaTTy : Am messenger 11. Merge?big grin

| คภﻮєlรฬєєt a răspuns:

In primul rand daca este eroare la messenger stergel definitiv din pc si instaleazal din nou apoi daca ti-ai instalat yahoomesinger 9 sau 8 poate chiar 10 e OK! intra in contul tau apoi da la Pingbox creeid grupul dorit.