| AdOrAtA De LuMe:):););););):P:P:P a întrebat:

Buna seara ma num maria si am o intrebare va rog ajutati-ma : mi-am instalat sims 2 delue si sims 2 seasons mi-a mers sa ma joc vreo 5 zile peurma cand am vrut sa ma joc a 6 zi mi- aparut eroare imi scrie : aplicatia nu s-a putut initia corect (0x0000005). fa clic in accept pentru a termina aplicatia. va spun ca am cumparat jocurile din magazin

2 răspunsuri:
| IchHabeKeineName a răspuns:

Dezinstaleazal( sau stergel direct, dar dupa ai grija sa il stergi si din recycle bin) si dupa instaleazal din nou. poate merge asa. daca nu mergi la magazin ca poate til iau inapoi si iti dau banii pe ellaughing si eu am sims2 double deluxe, seasons si petsbig grin si ca sa ma joc imi cere cd-ul de la seasons. pune ambele cd-uri pe rand.

| AdOrAtA De LuMe:):););););):P:P:P explică:

Deluxe* scuzatima