| body97 a întrebat:

Neata! Deci am instalat sims 2 si sims 2 seasons. M-am jucat si la un moment dat am s-a pus jocul in bara si mi-a aparut o casuta "advertise" cu un blog si nu am mai putut iesi, nici nu am mai putut face nimic, trebuia sa dau restart la PC. Mi s-a intamplat de vreo 3 ori.Si acum 10 minute ma uitam pe acest site si am primit din nou aceasta eroare fara sa fi intrat in sims.Please,help!

1 răspuns:
| StopCardiak a răspuns:

Ori cd-ul nu este bun(este zgariat), ori este virusat jocul! Simplu.