| georgiana a întrebat:

Pentru cei care sunt din Bucuresti, as dori o informatie.Cu ce mijloc de transport pot ajunge de la aeroportul Baneasa la Gara Bucuresti? Mentionez ca sa ajung in aeroport la 19:20. V-as multumi pentru ajutor.

1 răspuns:
| cristi 25 a răspuns:

Pai iei de la aeroport masina 232 cobori la piata victoriei si pe urma iei metru si te lasa direct la gara, vezi ca sunt itb_urile alea noi care arata avionu pe ele ca la majoritatea arata.sau un taxi ar fi cel mai indicat si repede si sigur sa nu faceti freo confuzie.