| CristianApetrei a întrebat:

Stie careva carei firme de curierat apartine acest numar de AWB 17269219887268?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aiureli. Este DPD: http://bit.ly/2R6UStc

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

A plecat din data de 15 noiembrie.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Urgent cargus. Daca bagi awb asta pe site la ei iti da ca o plecat azi un pachet.

| CristianApetrei explică (pentru ClaudiuM1997):

Ciudat, am fost astazi la ei si mi-au zis ca nu este formatul lor de Awb.

| CristianApetrei explică (pentru ClaudiuM1997):

Am bagat si eu pe site-ul lor si imi zicetongueentru acest AWB, tracking-ul coletelor nu este disponibil.

| eduardcosmin1 a răspuns:

DPD cred

| eduardcosmin1 a răspuns:

Https://tracking.dpd.ro/? shipmentNumber=17269219887268&language=ro_RO