| gingermoriarty a întrebat:

Salut.
Oare stie cineva carei firme(?) ii apartine acest numar de telefon?(0372561300)
Sunt sunat la un interval de 2 saptamani o singura data, apel scurt.

3 răspunsuri:
| andreyutzzu3 a răspuns:

Salut. si pe mine ma suna... si am incercat sa sun inapoi si imi spune ca numarul este nealocat... nu e posibil sa fie vreun virus ceva?

| iintunericul a răspuns:

Suna inampoi sa vezi cine ii, numarul de telefon cred ca este de la RDS dar telefoanele mobine nu fixe. Sper ca te-am ajutat o zi buna sa ai

| swty89 a răspuns:

Salut! iti spun eu sigur, ca si pe mine m-a sunat, sunt de la metropolitan life viata, sanatate, pensii, te intreaba daca iti faci asigurare de viata numai 33 de lei pe luna, etc. sper ca te am ajutat.