| Cr1st1ii a întrebat:

Buna seara TPU, imi poate spune cineva unde gasesc un server unde pot incarca tot felul de fisiere, muzica poze, documente, etc. (sa functioneze ca un stick de memorie). Va multumesc! Dau funda, celui care o merita!

Răspuns Câştigător
| emi1998 a răspuns:

Trebuie să faci niste chestii ca sa iti dea.Vezi ca scrie in stanga

15 răspunsuri:
| emi1998 a răspuns:

Dropbox-Este un program pe toate platormele foarte bun cu spatiu de stocare de 50gb(dupa ce faci niste chesti usoare).
www.dropbox.com
trebuie doar sa sincronizezi cu un cont.

| Cr1st1ii explică (pentru emi1998):

Adica cu un cont, ca de exemplu google?

| Cr1st1ii explică (pentru emi1998):

Am reusit sa imi fac cont, dar din cate vad am doar 2 gb sad

| emi1998 a răspuns (pentru emi1998):

DACA ai probleme seteaza o parola si trimitemeo prin mail si iti fac eu.

| Cr1st1ii explică (pentru emi1998):

Ti-am trimis mesaj! te rog, am pierdut deja tate importante, si de aceea vreau sa apelez la aceasta metoda. mUltumesc

| emi1998 a răspuns (pentru Cr1st1ii):

De asemenea daca ai mobil conecteaza-te si de pe el.Inainte toate alea iti dadeau 48GB

| Cr1st1ii explică (pentru emi1998):

Am tel, da nu e cine stie ce. e clasic sad

| emi1998 a răspuns (pentru Cr1st1ii):

Atunci nu.Reinstaleazal ppe calculator pentru inca un pic de spatiu

| Cr1st1ii explică (pentru emi1998):

Ok, ma descurc mai departe. mersi pentru ce m-ai ajutat. big grin

| emi1998 a răspuns (pentru Cr1st1ii):

Cu placere.

| Cr1st1ii explică (pentru emi1998):

Imi dai adresa de e-mail sa mai deblochez vreo 500 de mb, adaugandu-te ca prieten?

| emi1998 a răspuns (pentru emi1998):

Poti sa-mi dai si funda daca nu te deranjeazabig grin

| emi1998 a răspuns (pentru Cr1st1ii):

Manpuf@yahoo.com

| Cr1st1ii explică (pentru emi1998):

Nu merge zice ca esti deja client dropbox.
mersi mult pentru tot!

| emi1998 a răspuns (pentru Cr1st1ii):

Ok

| emi1998 a răspuns (pentru Cr1st1ii):

Trebuie să faci niste chestii ca sa iti dea.Vezi ca scrie in stanga