| Morcoveata123 a întrebat:

Dacă am un stick cu Windows 10 pe el, și pe lângă Windows 10 mai am am și alte fișiere cum ar fi poze sau documente etc. Pot instala Windows-ul de pe acel stick?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă intâi ai făcut stick-ul bootabil și apoi ai pus alte fișere, merge, no-problem!

| doctorandus a răspuns:

Daca e formatat in FAT32 nu e nevoie sa-l faci bootabil, deoarece UEFI stie sa porneasca de pe el. Pentru asta simplu despachetezi ISO-ul cu Windows in dosarul radacina al stickului. Daca ai alte fisiere pe el: nu conteaza, nu le ia in seama si nici nu le sterge.

| Scorillo a răspuns:

Da