| onuțadeea a întrebat:

Bună seara, TPU! Stie cineva dacă mai sunt locuri disponibile în fabricile de confecție din Râmnicu Sărat? De preferat în mașină simplă. Dacă da, dați-mi și mie o adresă, vă rog frumos!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe olx

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti ai gasit si tu perioada sa intrebi despre locuri de munca

| Simpatic a răspuns:

Nicio sansa acum lumea sa prin case, rare sunt cazurile in care se duc la serviciu, practic e mai usor sa treaca o camila prin urechile unui ac decat sa iti gasesti un loc de munca zilele astea