| untu a întrebat:

Buna seara! Voi stiti cine sunt administratorii si editorii acestui grup TPU.RO? Scrieti aici o lista intreaga si copleta cu toti administratorii si editorii! Va multumesc frumos!

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vezi aici:
https://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

| darrio2007 a răspuns:

Nu cred ca ar avea vreo relevanta.

| Simpatic a răspuns:

Am mai spus-o si cu alta ocazie, se pare ca cei din stafful TPU sunt la fel de 'ascunsi' precum sunt 'The Black Robes' din animatia Inside Job https://www.youtube.com/watch?v=OeaECIjU8J0

insa exista o logica pentru care totul este "ascuns" ca si ierarhie pe TPU, sa nu uitam de acei trolli care ar dori sa stie identitatea membrilor din staff;)

Bula
| Bula a răspuns:

Este secret de serviciu al firmei detinatoare site-ului TPU.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai formular de contact + adresa de mail. Te lămurești acolo dacă ai probleme.

| LordCristobal a răspuns:

Am inteles din discutii pe forumul asta ca pe admina o cheama Cristina.
Dar eu as zice ca si Violeta e unul dintre admini, de vreme ce nu a fost niciodata suspendata la cate bazaconii spune pe aici si e si foarte favorizata de admini.

| ioana748 a răspuns:

Da,este putin ciudat. Mai ales ca intra minori pe aici si mi se pare ca se cam incalca drepturile minorului.
Mai vedem.