| Lupulalbastru a întrebat:

Hei. Pot sa ma inscriu la mai facultati dar sa-mi confirm pe urma locul doar la una? De exemplu acum vreau sa dau la facultatea de psihologie dar as vrea sa am ca variante de rezerva facultatea de sociologie si geografie.

1 răspuns:
| Andreeea21 a răspuns:

Da, se poate.
Mergi cu actele originale la facultatea de psihologie și nu uita să faci niște copii legalizate pentru acele documente. Pentru a putea merge cu ele și la celelalte două facultăți. Înscrierea pentru o singură facultate e 200-250 RON. Dacă mai ai în buzunar și alte 500RON, te poți înscrie și la celelalte facultăți.
Atenție, banii nu sunt restituibili.
Sper că ai înțeles ce am vrut să zic. ^_^