| zuzu_3087 a întrebat:

Buna:*

spuneti-mi si mie va rog cum sa-mi schimb adresa de e-mail va rog.acum cateva zile cineva mi-a schimbat parola de la id iar eu mi-am facut alt id si as vrea sa primesc mailurile pe acest id. sper ca intelegeti ce vreau sa spun. multumesc!

funditabig grin

1 răspuns:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Despre ce cont vb?
de la ce conturi vrei sa primesti mail`urile pe alt e-mail?
oricum, cand vrei sa schimb adresa de e-mail parca trebuie sa introduci si e-mailu vechi, inclusiv parola, asa e pe majoritatea site-urilor, deci trebuie sa-ti stii parola si de la mailu vechi tongue