| SmIlEy_4608 a întrebat:

Buna,acum cateva zile mi-am schimbat parola de la mesenger (yahoo) dar nu stiu ce s-a intamplat deoareca am uitat parola sad.
Am adresa salvata pe browserul meu (pe yahoo mail).
Acum mi-am facut un ID nou dar vreau sa dau de pe yahoo mail (de pe contul vechi ca i-am uitat parola) un mesaj catre toti ca mi-am schimbat mesul sau macar sa imi schimb statusul. Cum pot schimba statusul sau sa trimit mesaj la toata lista de pe yahoo mail? Dau fundita

2 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Incearca atunci cand vrei sa intri pe mess sa te uiti jos ca scrie "Forgot your password/id" sau ceva de genul.Dai click acolo si completeaza ce iti cere.

| SmIlEy_4608 explică (pentru Trandafiiiiiiiiiiiraș):

Am incercat, nu mai am sanse...