| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum pot sa scot o pata de ulei de pe papucii de piele intoarsa, sunt rosii papuciisad. Va roog cat de repede se poata. >Multumescbig grin

10 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Vanish...dupa cum spun ei...dar nu se stie

| MCRgurl a răspuns:

Toarna ulei in intregime pe ambii si arata ca si cum asa i-ai cumparat

| Ondine a răspuns:

Hmmmm, venish e cel mai bun pe care il stiu... alta idee ar fi sa-ti personalizezi papucii de piele intoarsa cu alte pete de ulei, astfel incat sa arate ca un model... Daca nu merge cu astea doua, nu stiu ce ar mai putea merge. Funda?

| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Ondine):

Am dat cu vanish.acu is pe calorifer si au ramas asa nu stiu inchisi la culoare ca am day numai in fata unde era nevoie...si parca is tari nu stiu cum.sad daca i-am stricatt...crying

| Smackdown a răspuns:

Vansish

| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Smackdown):

Acu am incercat...is pe calorifersad poate ies culoarea din ei.cum i-am vazut eu uzi tot avea patasad...