| SpigiBb a întrebat:

Buna,stie careva un program cu care pot taia o anumita parte dintr-un video si sa combin cu alt video si sa iasa un videoclip? adica sa tai 5-10 secunde dintr-un video si sa bag in alt video? si asa pe cadre pana iasa un videoclip, va rog!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe mine ma convins ultra video joiner sau windows movie maker, daca vrei isi arat pe pc ul tau cum se face

| DeanSam a răspuns (pentru RAY):

Salut, stii cum se poate taia anumite parti dintr-un video sau o filmare de lunga durata? Mi-ai putea arata sau explica cum? Astept raspuns, mersi.

| slayer09 a răspuns:

Ai putea sa incerci si AVS video remaker: http://www.softpedia.com/......aker.shtml

| Spaz472 a răspuns:

Windows movie maker e foarte usor de folosit.

| crissuthauu a răspuns:

Cred ca merge in Windows movie maker
winking