| Cenusareasa09 a întrebat:

Stie cineva cam cat ar costa o pereche de casti pentru telefon? Multumesc

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de telefon si... casti. Cele mai ieftine sin 15 ron, dar poti gasi si cu 400 ron.

| kinezul007 a răspuns:

Pai normal ti le da cu telefonul si depinde cred si de telefon inj ur de 50 de lei mai mult nu cred

| mobile a răspuns:

Casti pentru telefoane mobile gasesti pe www.magazingsm.ro, ai stocuri si preturi afisate pe site :)

| florizzz a răspuns:

15- 50 ron

| Ilvmuzik_Andreyz_1988 a răspuns:

Daca cumperi castile de la un service gsm, costa in jur de 15-25 de lei, iar daca le cumperi din supermarket, costa peste 26 de lei.

| Radulescu_Maryus_1992 a răspuns:

Intre 15 si 25 lei

| vlad25646 a răspuns:

In jur de 10-50lei