| A_7260 a întrebat:

stie cineva cand imi pot reinnoi contractul la abonament? trebuie sa primesc un mesaj d la cosmote. si atunci imi pot lua si alt telefon depinde de punctele p care le am platind si o suma daca mai este nevoi?

Răspuns Câştigător
| kornel a răspuns:

Nu te anunta nimeni cand se termina contractul,pur si simplu merge inainte, il poti reinoi daca a expirat si iti poti lua si telefon.Iti vor acorda un bonus de cativa euro reprezentat `punctele ` tale acumulate de cand esti abonat la ei, apoi iti alegi telefonul si platesti diferenta de bani.Mergi intr-un magazin cosmote si intreaba.Bafta