| Paradox1327 a întrebat:

Am un abonament cosmote! S-au dus 22 de luni de abonament pot prelungi contractul inca de acum si sa-mi iau un telefon nou? Si ce bonusuri primesc adica cate puncte stie cineva? Multumesc!

4 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Salut, da, dupa 22 de luni de contract, iti poti prelungi abonamentul cu un an sau 2. Beneficiile pe care le primesti depind de abonamentul pe care il detii, de abonamentul pe care il vrei dupa prelungire, si de facturile de pana acum. Pentru a afla reducerea pe care o primesti, apeleaza de pe abonamentul respectiv *567#. Daca informatia nu e actualizata acolo, suna la 1234 de pe acelasi telefon si intra in legatura cu un consultant.

| Paradox1327 explică (pentru catablondu):

Am avut abonament de 10 euro si acum tot de 10 as dori.

| catablondu a răspuns (pentru Paradox1327):

E ok, incearca *567# sa vezi daca iti arata reducerea pe care o primesti pentru actualul abonament, la prelungire. Daca nu, poti merge in magazin, daca ai implinit 22 de luni, iti pot face ei prelungirea.

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Dda abonamentu il poti prelungi daca vrei cu o luna inainte sa ti se termine contractu si iti da o anumita suma depinde si ce abonament ai iti da ei 14 euro sau 20 depinde si iti poti plati abonamentele sau sa iti iei ceva de la ei din magazin sau mai pui bani si iti cumperi telefon depinde cat ai adunat.eu acum am gatat si am prelungit si mi-au dat 14 euro ca am cel mai mic abonament si mi i-am inclus in viitoru contract si imi scade 6 lei la fiecare facturabig grin