| Deea10000 a întrebat:

Am si eu o nelamurire... Vreau sa imi iau un nou telefon de la cosmote. Eu am abonament si nu am ajuns inca la perioada in care sa prelungesc contractul. Intrebarea mea este daca pot lua telefon pe acel abonament si sa mai primesc acea reducere ca atunci cand il iei la prelungirea contractului. Multumesc! Dau funda

1 răspuns:
| SasNetRomania a răspuns:

Ia telefon la liber, e o tampenie acea prelungire deoarece este reducere de maxim 200-300 lei, si abonament pe ani intregi... cand pe alte siteuri sunt la liber si mai ieftine.