| Valeruta_Hojda_1973 a întrebat:

Buna, stie cineva cum recuperez unele pagini de navigare din istoric Google. Mentionez faptul,ca apar unele cautari pe Google in anumite intervale orare, nu toate. De exemple am intrat la 19:01, iar apoi apar urmatoarele cu linie ca au fost sterse apoi 19:30 apar alte cautari.Multumesc.

2 răspunsuri:
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Cauta pe google /contul tau/ activitate si vezi absolut tot acolo

| Valeruta_Hojda_1973 explică (pentru Alexxxxxandraxxx):

Cele șterse printre căutări nu mai apare. Am incercat si cu alta aplicatie dar apar tot aceleași. Unele căutări care au fost șterse printre celelalte nu le pot recupera.