| Yodae a întrebat:

Știe cineva cum se șterg paginile recente de tot? Le-am șters din istoric dar apar la pagini accesate recent. Dau funda.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

De pe desjtop - nu.
Nu are nimic cu browser-ul.
Doar din browser sepot sterge accesarile recente (sau chiar toate), la Meniu, in "Istoric".

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Din meniul de Antecedente (Istorie).
Ai grija ce bifezi si sa faci inapoi bifarile (d-inaintea stergerii, adica cele de acum)!

| Yodae explică (pentru Bula):

Unde al aflu? Folosesc Apple are vreo importantă modelul telefonului?

| Bula a răspuns (pentru Yodae):

Modelul browser-ului are importanta.

| Yodae explică (pentru Bula):

Cum adică?

| Bula a răspuns (pentru Yodae):

Cauta "Istoric" din browser, acolo ar rebui sa ai optiunea.

| Yodae explică (pentru Bula):

Opțiunea de ștergere a istoricului? De acolo le-am șters dar ami apar jos la steagul acela de pagini recente.

| Bula a răspuns (pentru Yodae):

Acolo ai mai multe optiuni: ce vrei sa stergi si pe ce durata in urma.

| Yodae explică (pentru Bula):

Nu ami apare apare opțiunea de care ami spui. Asi putea S-o acceseaz mai bine de pe desktop?

| Yodae explică (pentru Bula):

Am înțeles mersi.

| Bula a răspuns (pentru Yodae):

De pe desjtop - nu.
Nu are nimic cu browser-ul.
Doar din browser sepot sterge accesarile recente (sau chiar toate), la Meniu, in "Istoric".