| DrAdela a întrebat:

stie cineva cum se poate afla o adresa mail daca stiu doar nr de telefon? Trebuie neaparat sa iau legatura cu cineva si persoana respectiva nu raspunde la telefon...m-am gandit sa ii trimit un mail. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu poti face asta, in schimb iti sugerez sa-ti instalezi WhatsApp si sa-l contactezi acolo, daca are smartphone sigur are instalata si aplicatia respectiva.

Mult succes!

| DrAdela explică (pentru Ronnix):

Am incercat si asa, dar nu mai e online la whatsapp din octombrie anul treut.

| Ronnix a răspuns (pentru DrAdela):

Daca ai numarul lui si nu raspunde la telefon, inseamna ca te evita. Iti sugerez sa ii trimiti un mesaj pe telefon, in locul email-ului. (fiindca nu poti afla o adresa de email, cautand dupa numarul de telefon)

| DrAdela explică (pentru Ronnix):

Multumesc frumos. Am rezolvat problema