| Anamaria101ey a întrebat:

Buna,stie cineva muzica de fundal(sunet)a acestei muzici https://youtu.be/eAgdzpCAg4U am tot cautat si nu gasesc nimic, am mai postat si nu mi s-a raspuns, va rog am nevoie cine stie sunetul

8 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Daca ti se posteaza si nimeni nu-ti da raspunsul, inseamna ca nu avem de unde sa stim cum se numeste, poate e facuta de el, deci nu e pe necaieri.

Am gasit o melodie aproape asemanatoare, poti sa o mai incetinesti putin si sa-i adaugi cateva efecte si suna aproape ca aceea.

https://youtu.be/4Lsr2rBVdnA

| Anamaria101ey explică (pentru Mirel4412):

Nu este făcută de el, pur si simplu am cautat si eu si nu gasesc

| Mirel4412 a răspuns (pentru Anamaria101ey):

De unde stii ca nu e facuta de el?

| Anamaria101ey explică (pentru Mirel4412):

Pentru ca nu se ocupa a face sunete

| Mirel4412 a răspuns (pentru Anamaria101ey):

Oamenii astia au bani si studiouri de zeci de mii de euro la ei acasa. Nu trebuie sa le faca ei personal, au oameni. Instrumentalele de pe care canta majoritatea manelistilor sau artistilor in general sunt facute de la 0. Si de unde stii tu ca nu se ocupa el de sunet? Ii stii cumva viata personala si ce face el in timpul liber?

| Anamaria101ey explică (pentru Mirel4412):

N am nevoie frate de raslunsuri doar de sunte, nu ar fi trebuit sa raspunzi daca nu stii

| Mirel4412 a răspuns (pentru Anamaria101ey):

Sunt singurul care ti-a raspuns si care a incercat sa te ajute. Cred ca esti un copil de 12-13 ani care nici nu stie sa aprecieze un ajutor.

| Anamaria101ey explică (pentru Mirel4412):

Da bine ca am 12ani si tu ai 8ani, nu imi place sa pierd timp, si daca ai raspuns, ai raspuns fara rost!