| quiria a întrebat:

Stiti cat este un bilet Bucuresti-Dubai? Vreau amanunte detaliate daca stiti sau daca ati fost la Dubai.

2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Eu am dat in decembrie 800 lei 2 persoane dus intors in ziua in care a fost reducere 30% la toate zborurile plus 150 lei bagaj extra iar acum pentru luna iunie am dat 650 lei 2 persoane dus intors plus taxa 150 pentru a deveni membru wizz discount pentru ca reducerea 20% era doar pentru membrii wizz discount. fara reducere zborurile erau fie 1300 lei fie 1000 lei. Ce altceva te mai intereseaza?