| CJ23MDL a întrebat:

stiti cumva cati centi / euro ia pe minut daca suni in afganistan? va rog... am mare nevoie sa stiu cat ia

1 răspuns:
| Cocolicu a răspuns:

Poate chiar si 0, 80 centihappy depinde pe ce retea esti, ce plan tarifar ai(daca esti pe abonament unele mai difera putin de tot), dar tinand cont ca Afganistan nu e printre cele mai utilizate locatii gen Europa-Afganistan, e mai scump, undeva la 70-80 centi sigurhappy

Intra pe site-ul de la operator si vezi ca gasesti acolo tarifelehappy, dar iti spun sigur ca e undeva pana in 80centi