| nicky_3440 a întrebat:

Stiti cumva vreun site de unde pot cumpara carti? Fac un curs de cosmetica si machiaj si nu stiu de unde pot cumpara cartile recomandate pentru. ca le-am cautat pe la mai multe librarii dar nu le-am gasit. Ms

Răspuns Câştigător
| maria a răspuns:

Sunt foarte multe edituri, depinde de titlul cartilor, autori si daca au fost traduse si in limba romana.Incearca pe un motor de cautare, sa vezi daca sunt pe piata din Romania:www.google.ro sau pe site-urile unor librarii, edituri (www.librariaeminescu.ro, www.cartepremium.ro,www.7carti.ro si altele). Bafta multa si sa termini cu bine cursul.Belsug de realizari!

2 răspunsuri:
| Adry a răspuns:

Pe librarie.net ai incercat?

| jolie_3446 a răspuns:

In primul rand trebuia sa spui titlurile cartilor pentru a fi mai usor. Daca nu sunt in librarii incearca la chioscurile cu carti (presupun ca nu sunt atat de vechi sa le gasesti in anticariate laughing)