| Deutzeuh a întrebat:

stiti, revista terra are un cd. ma rog are documentarul la care sa te uiti, si mai are 4 jocuri si nu stiu cum sa intru sa ma joc pe ele.ma ajutati? dau fundita:*

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Pai, e foarte simplu.Bagi CD-ul respectiv in CD-ROM, astepti pana se incarca dupa care mergi in My Computer, acolo cauti o " iconita/fereastra" ca un CD.Dai click dreapta pe ea si mergi la explore, cauti jocurile, and enjoy. Sau mai simplu dai autoplay cand se incarca CD-ul.

Succes!