| deny a întrebat:

am o intrebare despre telefonul htc chacha.am pus niste jocuri cardul de memorie dar nu stiu unde sa la caut ca sa intru in ele.Ma ajutati si pe mine?
multumesc

2 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Daca nu ai manual citeste aici asa inveti sa folosesti si telefonul corect

| nnosferatull a răspuns:

Sall. jocurile pe Android nu se gasesc nicaieri in cardul de memorie. Folderele sunt ascunse in folderul Android din card sau. daca ele sunt instalate pe telefon nu se pot accesa deloc ( nu ai acces la memoria telefonului )