| iulianxw a întrebat:

Buna, știți vreo croitorie buna in Brasov? Vreau sa transform niște blugi basic in ceva mai ripped, dar toate doamnele la care am sunat n-au mai auzit de blugi rupți.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De ce nu cumperi blugi gata rupti? Te va costa mai ieftin!
Nu cred ca iti "rupe" nimeni blugii ca acele modele din fabrica si sa coste si putin.
Nici nu cred ca exista nisa pentru asa ceva, iar daca exista aceia se ocupa cu siguranta cu altfel de accesorizari, nu am idee.

| johnnny123 a răspuns:

Rupturile alea din blugi se fac de regulă în fabrică cu laserul, pentru ca materialul să nu se deșire, iar ruptura să rămână la fel cât mai mult timp (spre deosebire de o ruptură "naturală" care, odată ce a apărut, se rupe tot mai tare).

Doamnele croitorese nu se ocupă cu rupt blugi și nu au lasere la dispoziție.