| adyth a întrebat:

Stiu ca sunt programe pentru a seta PCul sa se inchida automat la o anumita ora...stiti vreunul? sad

Răspuns Câştigător
| just4fun_8801 a răspuns:

Este un player numit aimp care are aceasta facilitate...asta daca iti place sa dormi cu muzica pornita

4 răspunsuri:
| julliano a răspuns:

Ce programe iti mai trebuie. ai Task Sheduler a Windows-ului si il combini cu C:\WINDOWS\system32\shutdown. exe

| RetroX a răspuns:

PC Auto Shutdown happy

| adyth explică:

Multumesc de ajutor happy

| razburtyk19 a răspuns:

Sunt si programe de genul asta dat se face mult mai usor din windows.....greu de explicat dar cauta prin setari pe acolo unde se pune si parola la el