| Kensan a întrebat:

Stiti cum pot seta calculatorul sa se deschida si sa se inchida singur la anumite ore din zi?

Eu vreau sa folosesc mai multe scripturi si programe ca PC-ul sa faca anumite lucruri singur cand eu nu sunt acasa big grin

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Stiu ca se putea programa din bios pornirea automata la o anumita ora, dar numai sa ai ceasul din bios bine potrivit. happy

| m5789932 a răspuns:

Da este un program care se ocupa de aceste lucruri. Se numeste: Shut Down Expert. il cauti pe net.

| Laurentziu a răspuns:

Ca sa se inchida poti lua Switch Off.