| oAaaNaa a întrebat:

Stiuy ca in clasa a.6a vin niste femei cu absorbante always.ne invata.etc.Dar atunci ne dau si o carticica.despre tine, pubertate si nu numai.o pot gasi pe net?
Adica s-o citesc online!

3 răspunsuri:
| AlexandruVTM a răspuns:

Incearca pe site

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Sunt o gramada de materiale utile cu privire la prima menstruatie si la felul in care trebuie sa te pregatesti...nu doar carticica respectiva.
Pe scurt, trebuie sa ai la tine mereu tampoane si servetele intime, atunci cand stii ca trebuie sa vina.

| aandraa98 a răspuns:

Aici ai cam tot ce scrie in acea carticica, chiar mai mult http://www.noifetele.ro/