| georgianageorgiana a întrebat:

Sunt clasa a XII a si pentru sfarsit avem nevoie de tricouri colorate personalizate, imi puteti recomanda un site unde as putea gasi asa ceva?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KindduOullie a răspuns:

Cauta pe tocmai.ro sau scrie pe google tricouri colorate personalizate

| AnMa a răspuns:

Salut! https://letrico.ro/
Succes la bac!

| MarinaMinodora1980 a răspuns:

Intra pe www.personalizariok.ro o firma super serioasa comanzi ce vrei si daca nu au pe stoc sau pe site culoarea sau combinatia aleasa de tine le trimiti un mesaj text pe sms. ssau la opinii si ei iti fac asa cum vrei tu... trust me sunt super seriosi