| HarnicPetru a întrebat:

Sunt nou in domeniul masini.Ma intrebam de unde pot face rost de masini de colectie,ieftine, gen sub 2000 de lei.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Banuiesc ca vorbesti de masinute de jucarie, sub 2000 lei, ca cele adevarate si daca mai sunt si de colectie sunt de gasit de la 20.000 euro in sus.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te referi la colectia de masinute de la Jurnalul National sau?

| sir sanjei a răspuns:

De obicei masinile de colectie sunt mai greu de gasit si mai scumpe de 2000 de lei.
Poti incerca pe diverse siteuri cu specific auto sa setezi suma de 2000 de lei sau 450 euro si sa vezi ce rezultate apar la cautari.

| Isac_Ioan_1967 a răspuns:

Dacia 1 300 sau un traband