| goodofwar09 a întrebat:

Buna sunt plictisit. Dati-mi niste idei cum poate sa-mi treaca timpul repedebig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Fă-ţi ordine în cameră,ascultă muzică,du-te pe la prieteni dacă ai, citeşte o carte, vizionează ceva la TV, un film, o ştire ceva.
Te pup!

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! Citesti o carte, iesi cu prietenii, stai pe calculator, desenez, asculti muzica...

| TravisForest a răspuns:

Buna. Poti sa iesi pe afara, sa te plimbi. Daca nu vrei afara, joaca-te un joc pe calculator.

O zi buna si sper sa iti treaca repede plictiseala!

| re87 a răspuns:

Salut. Spala niste vase daca nu sunt spalate in timp ce asculti muzica

| DiutzaDeDe a răspuns:

Da-te cu capul de pretei si cu fundul de pamant big grin glumeam laughing iesi afara cu prietenii, citeste, asculta muzica, uita-te la un film, daca ai caine iesi cu el la o plimbare prin prac si joaca-te cu el ETC live your life, bro

| repinna a răspuns:

Uită-te la seriale. Recomand: Dexter, Game of thrones, The Walking Dead, Spartacus, Vikings, Prison Break, Breaking Bad. Dacă ai scăpat şi înca nu ai văzut cel puţin unul menţionat de mine, vreo 2 zile vei fi ocupat sigur happy