| anonim_4396 a întrebat:

Sunt student anul 3 si in viata mea a intervenit o problema mare, ideea e ca nu pot continua si as vrea sa stiu cum se procedeaza pentru. intrerupere si taxa. Daca am platit doar prima transa si intrerup, la anul cand revin imi ramane de platit doar transa 2 sau integral. Mersi mult.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cele mai bune informatii le obtii de la facultatea ta, fiecare facultate are un regulament propriu si poate fi diferit.

| AdelinaC a răspuns:

Depinde de facultate. In mod normal ca sa ingheti anul trebuie sa platesti jumatate din taxa, iar in anul cand reiei o platesti integral. Banii dati pe prima transa nu ti se vor inapoia