| Bichi a întrebat:

Buna tpe umi expira abonamentul la fodafone si daca il prelungesc imi ofera un telefon gratuit, e a 3 oara cand il prelungesc pe 2 ani si pot spune ca pana acu mi-au dat telefoane misto dar cum pot sa aflu ce telefon primesc acu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti suna la relatii cu clientii sa vezi ce au pe stoc, sau direct in magazin si alegi tu in functie de punctele acumulate si suma de bani de care dispui, daca vrei ceva mai performant.Mult noroc.