| stefy01stefy a întrebat:

Acum 2 zile cand am vrut sa ma autentific pe facebook mi-a aparut sa bag un cod de securitate pe care ar fi trebuit sa-l primesc pe telefon dar nu l-am primit nici acum(la doua zile distanta).
Am dat la "resend code" dar nimic.
Ce as putea sa fac?

7 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Nimic, viata ta e distrusa. O sa incepi incet incet sa fii invizibil/a, transparent/a, pentru ca in final sa te trezesti ca nu te mai trezesti.

| abcde12345 a răspuns:

Posibil motiv : Ai dat numarul asa : 0745121325 un exemplu, sau asa : +40745121325?

Ar fi trebuit sa-l dai cu prefix de Romania (+40)

| JnY a răspuns:

Atata incredere ai in facebook, de-ti lasi numarul?

| CataC a răspuns (pentru JnY):

Ti-l ia si fuge cu el in lume, te suna noaptea, trimite mesaje...

| JnY a răspuns (pentru CataC):

Banuiesc ca termenul de "confidentialitate" inca nu-ti este cunoscut...

| CataC a răspuns (pentru JnY):

laughing sau esti doar o pustoaica paranoica, crezi ca-l vinde la tigani? E folosit doar pentru recuperare cont.

| JnY a răspuns (pentru CataC):

Pustoaica? suna copilaresc...a si nu-i vina mea ca nu poti percepe anumite mesaje, so? si in plus, care-ti e problema?