| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

Bună TPU.Eu am un cont de Facebook. Și acum câteva zile mi s-a spus:
"Enter confirmation code
A code was sent to your following number: 40729175298

Odată ce primești codul de confirmare, te rugăm să îl introduci mai jos. Asta ne va ajuta să confirmăm că ești posesorul contului.

Resend code

Resend code via a phone call"
Eu nu mai am acel număr de telefon deoarece mi-a fost furat telefonul în care era acea cartelă. Ce pot să fac ca să îmi recapăt contul meu de Facebook happy? Cine îmi dă o alternativă, primește fundă+vot big grin!

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

Fara acel numar de telefon nu poti face nimic.e singura alternativa
iti faci alt cont si pastrezi numarul.
acum majoritate cer numarul de tel.
inainte iti cerea o alta adresa de emailwinking
ai mare grija.