| maria7263 a întrebat:

am 3 saptamani de cand m-am operat de apendicita, din a doua saptamana am mancat normal, iar azi am baut putin suc cu acid. se poate intampla ceva? Si de ce nu e bine sa bei suc cu acid dupa operatie?

Răspuns Câştigător
| thalyslly a răspuns:

Pentru ca creste cantitatea de gaze din intestin ce duce la distensie si balonare -durere
dar daca au trecut 3 saptamani nu cred ca mai e nici o problema

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Pentru nu a produce, gaze intestinale, balonari iar vindecarea totala se face cam in 30-40 de zile.