| Alexandra2104 a întrebat:

Am ales aceasta categorie pentru ca intrebarea mea nu se incadrreaza nicaieri. Vreau sa va intreb daca atunci cand trimit un colet si trebuie sa primesc bani pe el, cum procedez? Vine curierul la mine si imi aduce banii?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, cand trimiti coletul precizezi ca vrei ramburs si suma pe care o vrei si curierul iti va aduce banii

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Depinde de ce serviciu de curierat alegi (Poșta română, fan, atlasib etc.).
Dar niciuna nu știu să vină curierul să-ți aducă banii acasă. Cel mai simplu e să ți-i vireze direct într-un cont. Sau să mergi la poștă după ei.