| Sophie90 a întrebat:

Am avut si eu un vis aseara se facea ca mergeam prin padure si deodata am avut presimtirea ca ma urmareste cineva am inceput sa alerg si m-am taiat intr-o creanga, iar apoi m-am trezit si eram zgariata la mana aproape imi dadea sangele.Cum as putea explica asta?

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Pai iti zic eu ce ai facut ai visat si ai inceput sa te zbati si ai dat din greseala cu mana de coltu de la pat sau de la noptiera sau ce aveai pe acolo ori te-ai muscat ori te-ai zgariat cu unchile de frica cine stie
stai linistita ca nu a fost freddy din filmul freddy vs jason rolling on the floor poti sa dai search pe google il descarci si il vezi e misto sunt 3 parti
steluta plswinking

8 răspunsuri:
| EmotionalKoma a răspuns:

Asta se intampla des...
De ex. am visat ca eram intr-o incapere si dintr-o data se aprinde o lumina, dar asta s-a intamplat si in realitate, era mami sa ma duc la scoala :-l
Probabil te-ai agatat de ceva sau lovit si visul a continuat...Nu stiu daca ma intelegi...happy

| Amilik a răspuns:

Tu te-ai zgariat in timp ce dormeai iar creierul a procesat durerea transpunand-o in vis.

| soraGrime a răspuns:

Poate te-ai zgariat tu in somn, cu unghiile.Alta explicatie reala nu cred ca ar fi.Doar daca au venit fantomele din a 3-a dimeniune si te-au zgariat.Dar asta e alta poveste oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmarurile iti provoaca tot felul de "miscari incostiente in pat" Puteai pur si simpu sa dai cu mana de perete sau de oricare alta suprafata fara sa simti.Alta eplicatie nu as putea gasi.Te uiti prea mult la filme Horor/Sf. Nu te gandi ca te-ai zgariat in Padurelaughing. funda?big grin

| Raluciii_3242 a răspuns:

Probabil ai fost somnambula si noaptea cand alergai in vis te miscai in pat si te-ai zgariat cu mine... Sper ca nu te-ai gandit ca a fost o fantoma?laughing

| Criss_2552 a răspuns:

Si mie mi se intampla... stai linistita: daca porti bratari, inele, cercei poate te'ai zgariat in ele cum erai agitat in timpul visului. Sau te'ai sgaraiat cu unghiile. Oricum nu e nimic anormal happy. Funda big grin?

| andreeaiacovita3 a răspuns:

Pai poate cu ai visat si fugit in somn si te-ai taiat in ceva asta
poti spune dupa cum ai scris visul tau... fundita? big grin

| ZuzaaaxD a răspuns:

Mmm...vis ciudat si in realitate oi fi somnambula!=]]